Celem projektu jest podniesienie umiejętności cyfrowych 2 208 pracowników administracji rządowej i samorządowej oraz funkcjonariuszy pełniących służbę w urzędach administracji publicznej z obszaru województwa podkarpackiego. Projekt ma na celu wsparcie rozwoju nowoczesnych kompetencji niezbędnych do sprawnego, bezpiecznego i efektywnego funkcjonowania administracji w środowisku cyfrowym.
Rekrutacja przedłużona do 10 lipca! Dodatkowy czas na zgłoszenia.
Środa, 27 Maj 2026
Termin rekrutacji w projekcie „e-Urzędnik” został wydłużony do 10 lipca dla wszystkich pracowników administracji oraz osób zarządzających kadrami w urzędach na terenie województwa podkarpackiego. Osoby, które do tej pory nie zdążyły zarezerwować terminów dla swoich zespołów lub przesłać indywidualnych zgłoszeń, zyskują dodatkowy czas na dopełnienie formalności.
Udział w 14-godzinnych warsztatach...
więcej